Skip to content Skip to footer
MOLLAOĞLU TURİZM

Güvenli ve Konforlu Taşımacılık

Uzun yıllara dayanan deneyimimiz, sektördeki liderliğimiz ve müşteri memnuniyetine odaklı yaklaşımımızla, sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına sürekli olarak kendimizi geliştiriyoruz.

Yüksek Müşteri Memnuniyeti

Geniş Araç <br>Filosu

Öğrenci Taşımacılığı

Öğrencilerin evlerinden alınarak okullarına güvenli bir şekilde taşınmasını sağlıyoruz. Güveni ön planda tutuyoruz.

Personel Taşımacılığı

İş yerlerinizi ve çalışanlarınızı desteklemek, ulaşım konusundaki ihtiyaçlarınıza çözüm sunmak için buradayız.

Özel Transfer Hizmetleri

Özel Transfer Hizmetleri, bireylerin veya grupların isteklerine özel olarak düzenlenmiş, konforlu ve güvenli bir taşıma hizmetini içerir.

Turizm Taşımacılığı

Sizlere özel tasarlanmış tur otobüsleri, konforlu minibüsler, VIP araçlar ve daha fazlasıyla turizm taşımacılığı hizmetleri sunuyoruz.

Lojistik Hizmetleri

Ülkemizin dört bir yanından, her noktaya uzanan Lojistik Hizmetleri ile müşterilerimize en etkili ve güvenilir çözümleri sunuyoruz.

Kargo Taşımacılığı

Kargo taşımacılığı için geniş bir taşıma ağına sahibiz. Farklı boyutlarda, ağırlıklarda ve özelliklerdeki kargolarınıza özel çözümler sunuyoruz.

İhtiyacınıza Özel Teklifimizi Öğrenin!

Yolculuklarınıza Değer Katıyoruz

Mükemmeli Hedefliyoruz

İhtiyaçlarınıza özel çözümler sunabilmek adına esnek bir hizmet anlayışı benimsiyoruz. Müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutarak, sizlerle güçlü bir iş ortaklığı kurmayı amaçlıyoruz. Eğitimli, deneyimli ve güler yüzlü personel kadromuzla, her hizmetimizde profesyonellik ve kaliteyi temsil ediyoruz.

Kaliteli Hizmet

Uygun Fiyat

Kolay İletişim