Skip to content Skip to footer
Güvenli Taşımanın Adı

Güvenli Yolculuk

Öğrenci taşımacılığında öncelikli amacımız, siz değerli velilerin ve sevgili öğrencilerimizin huzur ve güven içinde seyahat etmelerini sağlamaktır. Hizmetimiz, öğrencilerin evlerinden alınarak okullarına güvenli bir şekilde taşınmasını kapsar.

Mollaoğlu Turizm olarak, öğrenci taşımacılığı hizmetimizde güven, kalite ve müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz. Sizlere ve sevgili öğrencilerimize daha iyi bir hizmet sunabilmek için sürekli olarak kendimizi geliştiriyor, standartlarımızı yükseltiyoruz.

Mollaoğlu Turizm

Taşımacılık Sektöründe
Standartları Yeniden
Tanımlıyoruz.

Güven

Nelere Dikkat Ediyoruz?

Güvenlik Standartları

Öğrenci taşımacılığında güvenlik en üst düzeyde tutulmaktadır. Araçlarımız düzenli olarak bakım görmekte ve güvenlik ekipmanları eksiksiz olarak bulundurulmaktadır.

Deneyimli Sürücüler

Tecrübeli ve sertifikalı sürücülerimizle öğrenci taşımacılığı hizmetini sunmaktayız. Sürücülerimiz, güzergah bilgisine sahip olup, trafik kurallarına titizlikle uymaktadır.

İletişim ve Takip

Velilerimizle sürekli iletişim halinde olup, öğrenci taşımacılığı sürecini şeffaf bir şekilde yönetmekteyiz. Ayrıca, acil durumlar için anında müdahaleye hazırız.